Vyklízení bytů, firem a kanceláří

Vyklízení bytů, firem a kanceláří

Kompletní i částečné vyklízení bytů při koupi, zdědění domu či jen v rámci stěhování obnáší vynosení starého nábytku, odpadu a veškeré suti, demontáž vybavení, odpojení spotřebičů, přístrojů apod. Vyklidit dům v jedné osobě se tak stává nereálné.

Řešení nabízí Hit stěhování, které je tu pro vás. K dispozici je vyškolený tým, který si se vším poradí a zdolá jakoukoli překážku. Ušetřete si námahu, čas, starosti. Vyklízení bytů s maximálním ohledem na soukromí zadavatele. Ekologická likvidace veškerého odpadu dle legislativy ČR.

Postup při vyklízení bytů, kanceláří, komerčních prostor, pozůstalostí

Zajišťujeme naše služby po celé ČR. Vše probíhá na základě stanoveného termínu. Garantujeme kvalitní, levné a rychlé provedení. V kompetenci Hit stěhování je i veškerá manipulace s nábytkem, stejně tak i s různými předměty a těžkými břemeny. Zajistíme vyklizení na základě vašeho požadavku. Týká se bytů, pozůstalostí a jakýchkoliv komerčních prostor, tj. kanceláří, skladů, provozoven, archivů, obchodů, firem, dílen apod. Vyklízíme rovněž i ze sklepního a půdního prostranství.

Prostory určené k vyklízení nejprve navštívíme a domluvíme termín. Ostatní už je na nás. Vše je provedeno bez narušení okolí, tj. souseda, chodu další kanceláře apod. Samozřejmostí je vždy osobní přístup k zákazníkovi. Provedeme taktéž v případě potřeby rozmontování a odvoz staré kuchyňské linky, odstranění koberců, demontáž starého topného tělesa, odpojení, servis a zapojení výrobních linek, přesunutí stroje a jeho následné zapojení apod. Zajistíme i hrubý úklid prostoru. Z nabyté pozůstalosti vynosíme a následně odvezeme veškeré nepotřebné věci. Prioritou je přístup ke klientovi ve snaze ulehčení této obtížné situace.

Jsme tu pro vás kdykoliv, včetně víkendů a svátků.